Jesteś: >

III.dům, o.p.s.

Informace

Druh poskytované služby:

není poskytovatelem sociálních služeb

 

Klubové členství pro seniory a zdravotně postižené - každý klient si individuálně navolí balíček - služby, které si přeje využívat. Jako člen klubu může také objednávat a využívat nepravidelně další služby se sníženou sazbou (např. žehlení prádla, mytí oken a lodžií, nákupy - dovoz domů, péče o hroby, úklid sněhu, pomoc na zahradě - sekání trávy, hrabání listí, odvoz k lékaři apod.).

Bezplatná informační linka pro členy klubu - linka slouží pro získání jakékoliv infoírmace, kterou senior využívá  dennodenně k životu (objednání služeb, dopravní spojení, kontakty na instituce ....., ale také k povídání).

Pravidelné služby pro veřejnost - klient si objednává na základě smlouvy s měsíčním vyúčtováním nebo si každou službu hradí zvlášť po jejím vykonání - platbou hotově.

Jednorázové služby pro seniory i veřejnost.

 

Cílová skupina:

Senioři, zdravotně postižení a osoby sociálně znevýhodněné

 

Poslání:

Hlavním posláním organizace je ulehčení života seniorům a zdravotně postiženým zapojením sociálně znevýhodněných občanů do pracovního procesu. Cílem je nabídnout takové služby seniorům a zdravotně postiženým, aby mohli co nejdéle setrvat ve své domácnosti, věnovat se svým zálibám, navštěvovat kulturní akce a tak nadále vést kvalitní a důstojný život.

 

Provozní doba:

Po-Pá: 8.30–16.30 hod.


Kontakty

Ulice: Železniční II. 235
Město: Staré Město
PSČ: 738 01
Telefon: 777 478 027
Email: tretidum [zavináč] tretidum.cz
WWW: www.tretidum.cz/Akce

Fotky

Přílohy

RSS

TV vysílání

Aktualna pogoda

Dnes:
Zítra:
°C
°C

Linki

Aktualności

E-mail newsletter.