Jesteś: O mieście > Kultura

Turistické informační centrum Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Informace

Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. poskytuje své služby již od roku 1998 (do 31.12.2017 pod názvem Beskydské informační centrum Frýdek-Místek, p. o.). Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p. o. je institucí zřízenou Statutárním městem Frýdek-Místek. Poskytuje všestranné informace o Frýdku-Místku a beskydském regionu, o aktuálním dění ve městě a o činnosti Magistrátu města ve Frýdku-Místku, o vnitřních a vnějších spojích, ubytovacích službách, kulturních zařízeních a jejich programech, restauračních a jiných stravovacích zařízeních, informace o zdravotnických zařízeních a dalších institucích a úřadech, o rekreačních možnostech ve Frýdku-Místku a okolí, o domácím pasivním a aktivním cestovním ruchu.

Současně zajišťuje servis domácího cestovního ruchu, propagace města v tuzemsku a zahraničí, rozvoj tuzemských a zahraničních styků v oblasti cestovního ruchu, informací, kultury, sportu apod.

Zabezpečuje aktivity spojené s managementem rozvoje cestovního ruchu statutárního města Frýdku-Místku a beskydského regionu, spolupracuje s obcemi a městy a dalšími institucemi cestovního ruchu v beskydském regionu včetně partnerských měst Frýdku-Místku.

Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p. o. rovněž pořádá kulturní a sportovní akce.

Ulice: Náměstí Svobody 6
Město: Frýdek-Místek
PSČ: 73801
Email: info [zavináč] visitfm.cz
WWW: www.visitfm.cz

Fotky

Nechte se zasvětit do tajů fotografie

autor: Lucie Talavašková, 28.05.2018 11:23

Nenechte si ujít další kurzy fotografování. Turistické informační centrum Frýdek-Místek ve spolupráci s fotografem Josefem Plačkem vás i letos zasvětí do tajů fotografování. [ celý článek ]

Libor Uher ovládl letošní Frýdek-Místek na kole

autor: Lucie Talavašková, 21.05.2018 13:54

V sobotu 19. května se v areálu autokempu na Olešné na start pátého ročníku akce Frýdek-Místek na kole sešli cyklisté od těch nejmenších na odrážedlech až po zapálené sportovce. [ celý článek ]

Frýdek≈Místek na kole startuje už tuto sobotu!

autor: Lucie Talavašková, 16.05.2018 11:21

Již tuto sobotu 19. května se postaví na start všichni nadšenci cyklistiky na dalším ročníku akce Frýdek≈Místek na kole. Ten se uskuteční již popáté v areálu autokempu na Olešné a ... [ celý článek ]

Frýdek≈Místek uspěl v soutěžní přehlídce turisticko-propagačních materiálů TURISTPROPAG

autor: Lucie Talavašková, 16.04.2018 14:49