You are: >
PDF E-mail Print

Mráz běžce neodradil

Na břehu přehrady Olešná se o víkendu běhalo. Mráz, vrstva sněhu na trati a ledový vítr, to byly průvodní již 13.ročníku Běhu okolo Olešné, který připravil atletický oddíl TJ Slezan Frýdek-Místek. Přes toto nevlídné počasí počasí dorazilo téměř 400 běžců! V mládežnických kategoriích to bylo 288 děvčat a chlapců a v závodě mužů a žen potom rekordních 101 závodníků. Běhalo se na kilometrovém okruhu na břehu přehrady a k vidění byly skvělé výkony a spousta soubojů. Závod žen na 3 km ovládla domácí Iveta Rašková, těsně před Evou Galaczovou z Třince a další domácí běžkyní Veronikou Siebeltovou. Muži běželi 6 kol a závod se stal kořistí Marka Causidise, před slezanským Janem Zemaníkem. Výborně si běžci z našeho města vedli také v závodech mládeže, když vybojovali pět vítězství, šest druhých a pět třetích míst. Nejlepší ve svých kategoriích byla Anna Zemaníková v dorostu, Anna Cagašová a Thomas Hlavačka ve starším žactvu, Anna Václavíková v přípravce a Václav Šodek mezi benjamínky. Všem závodníkům gratulujeme a pořadatelům děkujeme za výborně zorganizovanou akci.
19.03.2018 10:51
(Aktualizováno: 19.3.2018 11:11)