You are: >
PDF E-mail Print

V Portugalsku atletky jedenácté

V portugalské Miře se minulý víkend běžel Pohár mistrů evropských zemí v přespolním běhu. Za chladného, ale slunečného počasí reprezentoval Českou republiku v kategorii juniorek tým běžkyň z Frýdku-Místku. Atletický oddíl TJ Slezan nemohl bohužel kvůli věku již nasadit do bojů Ivetu Raškovou a Katku Krtkovou, které se výrazně vloni na postupu podílely. A tak velice mladý tým obsadil v měření sil s evropskou běžeckou elitou, konečné 11.místo. Zvítězila tradičně děvčata z Fenerbahce Istanbul. Nejlepší z našich doběhla Anna Zemaníková na 47.místě a Eliška Kopcová na 54.místě. Do výsledků se započítávalo ještě umístění Petry Pavláskové a Denisy Pánkové. Děvčatům každopádně patří poděkování za vzornou reprezentaci našeho města.
09.02.2018 05:56
(Aktualizováno: 9.2.2018 13:16)