You are:
PDF E-mail Print

Rašková vybojovala pro Frýdek medaili

V pražské hale ve Stromovce se konalo Mistrovství České republiky mužů a žen. Na vrchol domácí atletické halové sezóny se dokázala probojovat dvojice žen atletického oddílu TJ Slezan Frýdek-Místek. A mezi českou atletickou elitou si reprezentantky našeho města vedly skvěle. Iveta Rašková si vybrala trať 1500 m a po obrovském souboji vybojovala bronzovou medaili ! V takticky vedeném závodě si Iveta hlídala čelo závodu a úspěšně se ve finiši poprala o třetí místo. Stříbro sice prohrála o dvacet setin sekundy, ale bronz uhájila o pět setin. Výsledný čas 4:33.41 minuty je opět vylepšený jak osobní, tak oddílový rekord. Hlavně ovšem první dospělácká medaile z mistrovství republiky. Na dvojnásobné trati, tedy 3000 m, nastoupila Veronika Siebeltová. Také ona vylepšila výrazně oddílový rekord a časem 10:13.94 minuty vybojovala výborné šesté místo. Oběma ženám velká gratulace a poděkování za skvělou reprezentaci oddílu a města.
23.02.2018 09:28
(Aktualizováno: 23.2.2018 09:34)