Sie sind: Über die Stadt > Sport

Sportplex s.r.o. - AQUAPARK + VSH

Informace

Vítejte v AQUAPARKU - Sportplex Frýdek-Místek Rekreační a oddechový komplex zóny Olešná je nově otevřený areál pro rekreační vyžití. Aquapark je umístěn v ideálním prostředí přehrady Olešná ve Frýdku-Místku s nádherným výhledem na Lysou horu. Areál je vybaven celou řadou atrakcí a představuje největší otevřené koupaliště provedené v nerezi. Voda v bazénech je dohřívána tepelnými čerpadly až na 28°C. V areálu najdete: * velký relaxační bazén * dětský bazén * 4 plavecké dráhy o délce 50 m * 2 tobogány v délce 82 m * čtyřdráhová skluzavka 16m Mezi nejatraktivnější atrakce patří vodopád, vodní hřib, vodní chrlič, vodní dělo, proudový kanál, masážní trysky, vzdušná lehátka, vodní ježek, houpací bazén a šplhací síť. Pro další sportovní aktivity jsou k dispozici hřiště pro volejbal a plážový volejbal. Pro vaše pohodlí je možné si zapůjčit lehátka a slunečníky. Bohaté občerstvení je zajištěno ve třech občerstvovacích místech.

Víceúčelová sportovní hala Frýdek-Místek je situována do centra města. Díky své strategické poloze je snadno dostupná nejen automobilem, ale také vlakem a autobusem. V prostorách zimního stadionu se nachází kvalitně udržovaná ledová plocha a v její těsné blízkosti je rozmístěno 14 šaten pro hokejová mužstva. Led pravidelně pro své tréninky a domácí zápasy obsazuje družstvo hokejového klubu Frýdek-Místek. Využití ledové plochy se neomezuje pouze na hokej dospělých, juniorů a žáků ale pravidelně zde trénují i členové Bruslařského klubu Frýdek-Místek. Žáci základních škol dostávají pravidelné dotace z rozpočtu města Frýdek-Místek na bruslení v rámci školní výuky. Nemalou část zbývající časové kapacity ledové plochy vytěžují tzv. Hobby teamy. Jejich činnost se soustřeďuje na hokej, provozovaný zájmově v dohodnutých časech. V průběhu celého roku nabízí hala široké možnosti využití. Sportoviště svými parametry splňuje náročné požadavky na pořádání akcí v soutěžích hokeje, krasobruslení, házené, košíkové, odbíjené, sálové kopané apd. A to nejenom místním sportovcům, ale všem zájemcům ze širokého okolí, kterým může sloužit k pořádání nejrůznějších turnajů i sportovních soustředění. Víceúčelová sportovní hala kromě sportovních aktivit zde nabízí možnost pořádání různých kulturních akcí jako jsou koncerty, revue, výstavy, školení, recepce, soutěže a další...

WWW: www.sportplex.cz

Fotky

Mikuláš na ledě