Sie sind: Besucher
PDF E-mail Print

Pečovatelská služba Centra pečovatelské služby Frýdek-Místek, ...protože doma je doma

Působíme na území statutárního města Frýdku-Místku a neustále hledáme možnosti, jak lidem co nejlépe pomáhat zvládat běžný život tak, aby odpovídal jejich potřebám a mohli setrvávat ve svém domácím prostředí. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je získat peníze navíc. Proto jsme se pustili do zpracování projektu prostřednictvím Integrovaného regionálního operačního programu na podporu a rozvoje kvality poskytování terénních sociálních služeb a úspěch se dostavil.
05.10.2017 08:47
(Aktualizováno: 5.10.2017 08:47)
Počet zhlédnutí: 4464

Finanční prostředky takto získané budou věnovány na rozvoj zkvalitňování našich sociálních služeb, umožní komfortnější, bezpečnější a dostupnější péči našim spoluobčanům.
Zakoupíme nové osobní automobily, elektrické zvedáky včetně příslušenství, mobilní koupací vany, invalidní vozíky a multifunkční tiskové zařízení.

Přínosem pro naše uživatele je prostřednictvím nových automobilů zvýšení dostupnosti a pružnosti poskytovaných služeb, zvedací zařízení poskytnou pohodlnější a bezpečnější přesun v domácím prostředí, invalidní vozíky budou přínosnými ve zlepšení péče a mobilní vany navodí příjemný a plný zážitek z koupání.

Více informací o poskytování pečovatelské služby:
Centrum pečovatelské služby Frýdek-Místek, příspěvková organizace
Zámecká 1266, Frýdek-Místek (vedle Kauflandu)
Telefon: 558 630 816; 558 433 975
www.psfm.cz

Barbora Soukalová a Yvetta Skácelová
sociální pracovnice pečovatelské služby
 

MM F-M
ODBOR SOCIÁLNÍCH SLUŽEB

TV vysílání

Facebook

Aktuelle Wetter

Dnes:
Zítra:
°C
°C

Links

Nachrichten

E-mail newsletter.