Sie sind: >

PDF E-mail Print
Modul „Úřední deska“ slouží k vyvěšení veškerých úředních dokumentů, které jsou vyvěšeny na klasické úřední desce dle zákona 500/2004 Sb. Přílohy lze vkládat až k existujícím zprávám.
 
Pro vkládání zprávna úřední desku kliknete v horní nabídce na „Úřední deska“.
 
Stránka je rozdělena na pravou a levou část. V levé části se nachází seznam zpráv na úřední desce, v pravé části je formulář pro vytvoření nové zprávy na úřední desku.
 
V levé části se nad seznamem zpráv na úřední desce nachází pole s možnostmi řazení zpráv „Dokumenty k vyvěšení“, „Dokumenty ke svěšení“, „Všechny podle data vložení“ a „Všechny podle data vyvěšení“.
 
Dokumenty k vyvěšení“ vypíše dokumenty k vyvěšení jako první v seznamu zpráv na úřední desce. Nejdříve vytvořené jsou jako první a nejpozději vytvořené jako poslední.
 
Dokumenty ke svěšení“ vypíše dokumenty ke svěšení jako první v seznamu zpráv. Nejdříve vyvěšené jako první a nejpozději vyvěšené jako poslední.
 
Všechny podle data vložení“ seřadí dokumenty podle data, kdy byly vytvořeny. Nejnověji vytvořený dokument se zobrazí jako první v seznamu.
 
Všechny podle data vyvěšení“ seřadí dokumenty podle data vyvěšení. Nejdéle vyvěšený dokument na úřední desce se zobrazí jako první v seznamu.

TV vysílání

Aktuelle Wetter

Dnes:
Zítra:
°C
°C

Links

Nachrichten

E-mail newsletter.