Sie sind: > >

PDF E-mail Print
Pro úpravu osoby slouží odkaz v pravé části tabulky se seznamem osob „upravit“ u konkrétní osoby.
 
V pravé části stránky se nachází záložka „Detail osoby“, kde lze upravit údaje o jménu, příjmení a funkci osoby, dále o její pracovní náplni a oddělení, do kterého patří. Uložení úprav se provádí „Upravit osobu
 
Záložka „Přílohy“ slouží k přidávání či mazání příloh.
 
K přidávání a úpravě kontaktů slouží záložka „Kontakty“.
 
V poli „Nový kontakt“ se vybere ze seznamu, o jaký kontakt jde a ve vedlejším poli lze po kliknutí kontakt vepsat. Odkaz „Další kontakt“ slouží k přidávání více kontaktů najednou. Uložení kontaktů se potvrdí tlačítkem „Uložit kontakty“.
 
Vložené kontakty lze opět upravit v dolní části záložky, oblast „Vložené kontakty“.
 
Každou změnu je potřeba potvrdit tlačítkem „Upravit kontakt“. Smazání vloženého kontaktu se provádí tlačítkem „Smazat kontakt“.
 
Záložka „Funkce“ slouží k přiřazování a odřazování funkcí upravované osoby. V poli „Nová funkce“ se vybírá ze stanoveného seznamu funkcí, který se objeví po kliknutí na „--- Vyberte ---“. Použitím odkazu „Další funkce“ je možné přidávat více funkcí najednou. Vybrané funkce se potvrzují tlačítkem „Přiřadit funkci“. Odebírat funkce členů lze v dolní části záložky „Přiřazené funkce“ tlačítkem „Odřadit funkci“ u konkrétní funkce.
 
V záložce sekce „Sekce“ jsou zobrazeny přiřazené sekce.

TV vysílání

Aktuelle Wetter

Dnes:
Zítra:
°C
°C

Links

Nachrichten

E-mail newsletter.