Nacházíte se: Student > Informace OŠKMaT
PDF E-mail Print

Aktualizace seznamu investičních priorit MAP

Realizační tým projektu "Místní akční plán Frýdek-Místek" upozoňuje všechny potenciální žadatele o podporu z Integrovaného regionálního operačního programu, že v závěru března 2017 bude aktualizován seznam investičních priorit místního akčního plánu vzdělávání pro správní obvod obce s rozšířenou působností Frýdek-Místek.
23.02.2017 10:37
Počet zhlédnutí: 6042

Z tohoto důvodu žádáme zájemce o zařazení projektů do seznamu investičních priorit, aby bezodkladně kontaktovali hlavního zpracovatele, kterým je David W. Novák (tel.: 732 123 903, e-mail: davidwnovak@email.cz ). Sběr informací k aktualizaci bude ukončen 10. března 2017. V některých případech se může jednat o administrativně složitější záležitost, proto prosím nenechávejte zaslání podkladů na poslední chvíli.

Vzhledem k tomu, že zařazení projektu v seznamu investičních priorit je jednou z nezbytných podmínek pro kladné hodnocení přijatelnosti projektu v rámci příslušných výzev IROP (nejen vyhlašovaných Ministerstvem pro místní rozvoj, ale i v rámci výzev ITI Ostravsko a CLLD), věnujte prosím tomuto sdělení náležitou pozornost. Další aktualizace seznamu investičních priorit bude provedena až v závěru září 2017.

 

Realizační tým MAP Frýdek-Místek

MM F-M
ODBOR ŠKOLSTVÍ, KULTURY, MLÁDEŽE A TĚLOVÝCHOVY

TV vysílání

Facebook

Aktuální počasí

Dnes:
Zítra:
°C
°C

Odkazy

Novinky

Odběr novinek e-mailem.