Nacházíte se: Student
PDF E-mail Print

Setkání mladých hasičů IV

04.08.2017 06:59
(Aktualizováno: 4.8.2017 07:13)
Počet zhlédnutí: 4649

 

2. 8.běžel den pátý „Setkání mladých hasičů“. Vydali jsme se do lanového centra Bílá. Protože bylo pro menší děti,  byl program trochu pozměněný. Prošli jsme „pašeráckou stezkou“, projeli se lanovkou. Horská služba pro nás připravila ukázku své práce a protože došlo k lehkému úrazu záchranáři  předvedli  svůj um na „skutečném“ pacientovi. Horké odpoledne strávili účastníci na aquaparku nebo jiných odpočinkových činnostech.

Nejen aktivitami jsou živi mladí hasiči na setkání. Je třeba zahnat hlad a žízeň. Tady patří poklona ZŠ a MŠ E. Krásnohorské, kde nám připravovali všechna excelentní jídla a týmu výdejny Školního a výcvikového zařízení HZS ČR, středisko Frýdek-Místek za vzornou obsluhu.

Večer byl zpestřený vyhlášením evakuačního poplachu, kdy mladí hasiči dokázali, že procházejí výcvikem. V jednu hodinu ráno 3. 8. po vyhlášení se bleskově a v naprosté tichosti přesunuli na určené místo. Za určený čas jim bylo sděleno, že bylo prohlédnuto místo, odkud byli evakuováni, že evakuační poplach byl planý. Odebrali se zpět do svých postelí, aby se ráno probudili do nového – programem naplněného - dne.

 

Ing. Ilona Nowaková
vedoucí Odboru školství, kultury, mládeže a tělovýchovy

MM F-M
ODBOR ŠKOLSTVÍ, KULTURY, MLÁDEŽE A TĚLOVÝCHOVY

Obrázky

TV vysílání

Facebook

Aktuální počasí

Dnes:
Zítra:
°C
°C

Odkazy

Novinky

Odběr novinek e-mailem.