Nacházíte se: Občan > Glosa vedení města
PDF E-mail Print

Další akce čekají

5.9.2017 11:15

Mgr. Michal Pobucký, DiS.
primátor
Česká strana sociálně demokratická

Telefon: 558 609 100
Kancelář: 211
Email: pobucky.michal [zavináč] frydekmistek.cz
Budova: Frýdek - Radniční 1148

i když nás ještě čekají nějaké dozvuky oslav 750 let Frýdku-Místku, drtivou většinu akcí, s nimi spojených, máme úspěšně za sebou. Bylo jich tolik, že se každý určitě pobavil na těch, které mu byly nejbližší. Ale kalendář městských akcí, kterými podporujeme různé oblasti společenského života nebo jej sami vytváříme, ještě zdaleka nekončí.
Už v pátek 8. září nás čeká mezinárodní Festival partnerských měst, kde vás od 16 hodin čeká ochutnávka kulturních vystoupení zahraničních výprav, ale prostor dostane i gastronomie a infostánky s propagačními materiály, které vám přiblíží, co města, s nimiž má Frýdek-Místek užší vztah, nabízí. Pro někoho může být lákadlem večerní vystoupení frýdecko-místecké Akumy, pro jiného předání Cen statutárního města Frýdek-Místek a nebo třeba setkání s ministrem zahraničních věcí Lubomírem Zaorálkem, který nad čtvrtým ročníkem spolu se mnou převzal záštitu.
A o den dříve bude, prakticky po celý den, v Národním domě probíhat akce z trochu jiného soudku, ale neméně navštěvovaná – Den sociálních služeb. I tady slavíme, i když malé, jubileum. 10. ročník nabídne prezentace poskytovatelů sociálních služeb, informace pro všechny, kteří potřebují pomoc, ale čekají vás i přednášky, filmy, hudební vystoupení nebo zdravé ochutnávky.

Mgr. Michal Pobucký, DiS.

Obrázky

Archiv autora

Za cestující MHD bojujeme
Poklepání kamenů
Vše se točí kolem dopravy
Úžasná zpráva
Zápisy a Den učitelů
Jaro musí přijít
< 1 2 3 4 ... 20 >

Občan

TV vysílání

Aktuální počasí

Dnes:
Zítra:
°C
°C

Odkazy

Novinky

Odběr novinek e-mailem.