Nacházíte se: O městě > Životní prostředí a zemědělství > Ostatní > Černé skládky

Ukliďme svět, Ukliďme Česko 2016

Statutární město Frýdek-Místek podpoří největší celorepublikovou dobrovolnickou akci „Ukliďme svět, ukliďme Česko 2016“. Konat se bude v sobotu 16. dubna. V rámci města jsou naplánovány dvě úklidové akce, a to v lokalitě ulice Míru a v okolí řeky Ostravice. Město dobrovolníkům poskytne sto kusů pevných igelitových pytlů a v den úklidu zajistí přistavení a následně odvoz velkoobjemových kontejnerů z ulice Míru a od lávky přes řeku Ostravici poblíž úřadu práce.
11.04.2016 08:32
(Aktualizováno: 14.4.2016 15:05)

Jedna skupina dobrovolníků se zaměří na odklízení černých skládek a odpadů v lokalitě ulice Míru a Křižíkova. Druhá skupina dobrovolníků bude od 9 hodin uklízet levý břeh řeky Ostravice. Vyjde od nedalekého krytého bazénu a bude pokračovat kolem Sokolíku a tenisových kurtů k restauraci U Splavu. Zde dobrovolníci přejdou most přes řeku Ostravici, projdou Starým Městem, přejdou most přes řeku Morávku a budou pokračovat v úklidu pravého břehu řeky Morávky.

Více informací o průběhu a historii akce Ukliďme svět, ukliďme Česko 2016 najdete na adrese www.uklidmecesko.cz .

Ing. Martin Mucha
Černé skládky