Nacházíte se: O městě > Sport

Komentované výstupy na Lysou horu pokračují

Předpověď počasí hlásí v tomto týdnu spoustu srážek, ale na víkend by se mělo vrátit zpátky letní počasí. Tak využijte jedinečné příležitosti vystoupat na nejvyšší vrchol Moravskoslezských Beskyd s průvodcem!
24.07.2017 14:18
(Aktualizováno: 24.7.2017 14:54)

Další ze série komentovaných výstupů pod názvem „Lysohorská nej… aneb co jste ještě nevěděli“ pokračuje v sobotu 29. července. Začátek trasy je v 8:30 u Lanového centra Opičárna v Ostravici a na turisty čeká celkem sedm komentovaných zastavení. Díky nim je jinak poměrně náročná trasa s převýšením 700 m vhodná i pro méně zdatné zájemce a děti. V průběhu výstupu na vás čeká povídání o Ondrášovi - pánovi Lysé hory, průvodce vám představí jeskyně na Lukšinci, přidá pověsti o Lysé hoře i vyprávění o současné architektuře na samotném vrcholu.

Do konce prázdnin jsou pak připraveny komentované výstupy v těchto termínech: 5. 8., 15. 8., 26. 8., 9. 9., 23. 9. 2017

Rezervujte si své místo na tel. čísle 558 676 909 nebo e-mailem na: info@beskydy-info.cz. Počet míst omezen!

Akci pořádá Beskydské informační centrum Frýdek-Místek, p. o.

Lucie Talavašková
Beskydské informační centrum Frýdek-Místek, příspěvková organizace