Nacházíte se: O městě > Sport

Prázdniny ve městě 2011 jsou připraveny

30. června 2011 odstartuje již pátý ročník oblíbeného prázdninového programu "Prázdniny ve městě", který pro vás připravili Statutární město Frýdek-Místek a Středisko volného času Klíč Frýdek-Místek. Opět vám přinášíme soubor programů pro všechny děti a mládež, které tráví prázdniny nebo jejich část ve městě.
23.06.2011 12:16
(Aktualizováno: 23.6.2011 12:17)

Na tyto letní prázdniny je připraveno 48 akcí, které obsahují různé volně přístupné aktivity, nabízející pestré využití volného času (např.: pohybové aktivity, výtvarné dílny, hry, soutěže, turnaje, deskové hry, ukázky tábornických dovedností, výlety, exkurze a další.). Na akci společně se Statutárním městem Frýdek-Místek a naším střediskem volného času spolupracuje dalších 22 subjektů, které se zabývají volným časem dětí a mládeže ve Frýdku-Místku.

Prázdniny ve městě zahájíme 24. června 2011 akcí „Generálka na prázdniny“, která proběhne v Sadech Bedřicha Smetany v Místku od 13:00 do 18:00 hodin. Zde budou připraveny hry a soutěže, výtvarná dílna a mnoho další zábavy – vše na téma, že i na prázdniny je třeba se připravit, ať je děti prožijí vesele a bezpečně. Na této akci také započne distribuce hracích plánů, které budou celým prázdninovým programem účastníky provázet. Od 24. června 2011 je pak můžete zdarma získat ve Středisku volného času Klíč, v Beskydském informačním centru, na Magistrátu Statutárního města Frýdek-Místek, ale i na jednotlivých akcích.

Více informací o programu se dozvíte na internetových stránkách www.prazdninyvemeste.cz.

Patrik Siegelstein
Středisko volného času Klíč, příspěvková organizace