Nacházíte se: O městě > Sport

Děti z letní Inlinesports školy byly na návštěvě České televize

Frýdek Místek - Návštěva České televize, seznámení se s prací policistů, výlety do aqvaparku, inline bruslení, skateboarding a další aktivity,tak takovou jedinečnou šanci dostaly děti Inlinesports školy, která se loni o prázdninách konala již druhým rokem v Frýdku Místku.
09.05.2011 09:12
(Aktualizováno: 9.5.2011 09:23)

Policisté připravili na srpnový turnus Inlinesports školy pro děti zajímavé překvapení. Umožnili jim nahlédnout do své každodenní činnosti. A tak děti měly možnost si shlédnout zajímavé aktivity policistů.
Děti se dozvěděly formou jejich přednášky, kteří organizují podobné aktivity, jaká je náplň Městské policie Frýdek Místek a mohly na vlastní oči vidět jejich služební výstroj a výzbroj. O tom, že tato práce není jednoduchá se přesvědčily při vyzkoušení si základů sebeobrany. Nad některými kousky se dětem tajil dech.
Třešničkou na dortu byla návštěva České televize, které se děti mohly zúčastnit. Děti nahlédly do tajů redaktorské práce a mohly si některé činnosti samy vyzkoušet.
Akce plně zapadly do aktivit Inline Sports školy, neboť jejím cílem je v průběhu prázdnin naučit žáky nejen inline bruslení, ale seznámit je také s dalšími sportovními a jinými odvětvími. Nechyběly základy míčových her jako je stolní tenis, basketbal nebo fotbal, které děti získávaly pod vedením trenérů, takže se k účasti mohli přihlásit i naprostí začátečníci. I letos je připraven pro děti srpnový turnus od 8.-12. srpna 2011, na který jsou připraveny další překvapení. Bližší informace: FIT Sport Club, info@inlinesports.cz, www.inlinesports.cz.

Lenka Mišičková
FIT Sport o.s. (pobočka Frýdek Místek)