Nacházíte se: O městě > Sport

Bambiriáda už za měsíc

Vedete zájmový kroužek, taneční skupinu nebo sportovní oddíl? Chcete se seznámit s činností dětských organizací a zájmových kroužků pro děti a mládež ve Frýdku-Místku? Už za měsíc se otevřou brány 7. ročníku Bambiriády ve Frýdku-Místku.
27.04.2011 08:25

Za měsíc se otevřou brány 7. ročníku Bambiriády ve Frýdku-Místku - přehlídky dětských organizací a zájmových aktivit pro děti a mládež. V pátek 27. 5. a v sobotu 28. 5. 2011 od 9.30 do 16.00 hodin se v areálu Základní školy Jiřího z Poděbrad na sídlišti Slezská představí na 30 organizací. Budou to především různé zájmové, kulturní a sportovní organizace, včetně Střediska volného času Klíč, jež představí své oddíly a kroužky. Pro děti jsou připraveny hry a soutěže, výtvarné aktivity, vystoupení tanečních skupin, mažoretek, hudebních skupin, breakdance aj. Malí návštěvníci si budou moci vyzkoušet svou zručnost na lanových lávkách a při střelbě airsoftovými zbraněmi. Ve školním bazénu si pro děti připravil program Plavecký oddíl F-M a Vodní záchranná služba ČČK. Na Bambiriádě nebudou se svou prezentací chybět ani hasiči a policie.

Bambiriáda se koná za podpory statutárního města Frýdek-Místek a záštitu převzal primátor Mgr. Petr Cvik.

Zájemci o prezentaci se mohou ještě přihlásit na PŘIHlÁŠKA ON-LINE. Další informace naleznete na www.bambiriada.cz, nebo na www.klubkofm.cz.

Martin Sysala
Sdružení Klubko