Nacházíte se: O městě > Sport

TK TENNISPOINT uspořádal turnaje

Ve dvou mládežnických kategoriích uspořádal v termínu pololetních prázdnin tenisové turnaje frýdecko-místecký TK TENNISPOINT.
10.02.2011 09:07

První, třetí a pátý nasazený, to byly výchozí pozice frýdecko-místeckých mladších žáků, kteří nechtěli dopustit, aby si nádherné pohárové trofeje z haly Krolstav odvezl někdo jiný. Bohužel zdravotně indisponovaný Filip Šenk, nedávný vítěz turnaje v Brně, prohrál hned v prvním kole a musel vzdát i semifinálovou čtyřhru. Vývoj turnaje však dokonale vzali do svých rukou Vojtěch Merta s Patrikem Pavelkou, kteří nejenže vyhráli společně čtyřhru, ale postavili se proti sobě i ve finále singlu. O jeho osudu se rozhodlo po setech 6:3, 2:6 až v supertiebreaku, který vyhrál Patrik 10:5 a mohl se radovat z „double“.
TK TENNISPOINT uspořádal v těchto dnech také turnaj starších žaček vyšší kategorie „B“. Z domácích hráček prošla do druhého kola jen Natálie Ondrušová, Tina Sojková s Valerií Ungersböckovou, věkem mladší žačky, nenarazily na přemožitelné soupeřky. Společně si ale připsaly body alespoň ve čtyřhře za postup do čtvrtfinále.

Jiří Vykoukal
TENISOVÝ KLUB TENNISPOINT FRÝDEK-MÍSTEK