Nacházíte se: O městě > Sport

Judisté i v roce 2011 bodují

Judisté oddílu sportovní klub město Frýdek-Místek – tak se nově jmenuje oddíl TJ Důl Staříč – v sobotu 22.1.2011 na závodech v Českém Těšíně zazářili. Podle slov trenéra Lubomíra Černého všichni zabojovali a snažili dosáhnout co nejlepších výsledků. To dokazuje fakt, že si každý z nich přivezl domů medaili.
25.01.2011 20:20

Snad ze všech nejlepší výkon předvedl starší žák Matěj Slíva, který nedal svým soupeřům žádnou šanci a získal tak 1. místo. Po krátké odmlce se na tatami vrátil také Martin Jašúrek, jež získal stříbrnou medaili. Své premiéry v ,,nových“ kategoriích si odbyli Petr Lisník a Jakub Cudzik. ,,Oba dva potvrdili své kvality a ukázali, že se přechodu do vyšší kategorie nějak zvlášť nezalekli“, říká trenér. Petr, který je již mladším žákem, vybojoval 2. místo a již starší žák Jakub obsadil bronzovou pozici. Veronika Drabinová porazila v boji o třetí místo mnohem zkušenější závodnici než je ona sama a postavila se tak na stupínek vítězů. Také Petr Janíček podle trenéra bojoval mnohem lépe něž na předchozích turnajích. Odvezl si rovněž bronzovou medaili. Lubomír Černý hodnotí tyto závody velmi pozitivně a svým svěřencům přeje, aby podávali podobné výkony i nadále.

Lucie Mikolášová
Frýdek-Místek