Nacházíte se: O městě > Sport

Letní Inline škola pro frýdeckomístecké děti

Chcete se stát Martinou Sáblíkovou? A nevíte jak na to? Inline Sports škola pro děti je tady!
10.06.2010 09:33
(Aktualizováno: 10.6.2010 14:42)

Poněvadž zájem o inline bruslení ve Frýdku Místku neustále roste, je připravená na prázdninové měsíce zajímavá aktivita pro děti mezi 6 až 15 lety. Ti, kteří mají chuť se naučit o prázdninách jezdit na inline bruslích či se zdokonalit, a zažít nejedno překvapení, tak se mohou přihlasit se do II. ročníku Inline školy.

Co na děti bude čekat? Týden plný her a zábavy, který bude obohacen pro zájemce o výuku inline bruslení a další překvapení: na vodě, zemi a třeba i ve vzduchu. V loňském roce dokonce natáčela děti televize, navštívili a seznámili se s činností frýdecko-místeckých hasičů a policistů a zažili spoustu zábavy.

Akce se uskuteční od 2. – 6. srpna a případně i v další termínu od 9.-13. srpna 2010 od 9- 14hodin (či déle podle zájmu rodičů a dětí) ve Frýdku Místku a je určena pro každého ať již začátečníka, mírně pokročilého či zdatnějšího bruslaře. Pokud byste neměli některé vybavení, je možné je zapůjčit.

Bližší informace: Ing. Lenka Mišičková t.č. 731722606, www.inlinesports.cz

Lenka Mišičková
FIT Sport o.s. (pobočka Frýdek Místek)