Nacházíte se: O městě > Sport

KONCERT VLADIMÍRA MERTY A PAVLA BÝMY JIŽ DNES !!!

05.12.2008 11:27
Kdo:  Benefiční koncert do Frýdku-Místku známého představitele českého folku Vladimíra Merty a Pavla Býmy s hosty. Proč?: Klub vozíčkářů tak chce získat finanční podporu od Vás, široké veřejnosti na svůj letitý charitativní projekt Alternativní dopravy těžce zdravotně postižených dětí a dospělých osob, který funguje v našem městě a okolí již od ledna 2005. Hlavním cílem projektu je zajištění komplexního řešení přepravy osob se zdravotním postižením. Našim uživatelům, ale vlastně i celým rodinám, pomáháme aby se neocitali v izolaci a zapojili se do běžného života.  PODPOŘTE CHARITATIVNÍ PROJEKT, KTERÝ MÁTE STÁLE NA OČÍCH ...  Kdy a kde:  Všichni dobří lidé, jsou srdečně zváni DNES 5. prosince,  v 17 hod. do Kina Petra Bezruče.
Radek Krupa
Sportovní klub vozíčkářů Frýdek - Místek