Nacházíte se: O městě > Sport

STUDENTI POŘÁDAJÍ SPOLEČNÝ VÝSTUP NA LYSOU HORU SE ZDRAVOTNĚ POSTIŽENÝMI A RODIČEMI S KOČÁRKY.

21.09.2007 00:06
Osmičlenná skupina studentů Střední školy Strojírenské a dopravní ve Frýdku-Místku získala grant z programu Make a Connection – Připoj se, na projekt s příznačným názvem „Sejdeme se naHoře“. Na počátku projektu byla snaha pomoci v integraci těžce zdravotně postiženému kamarádovi ze školy. Je určen pro všechny, kteří mají rádi hory, přírodu a bezva zábavu, ať už k výstupu použijí kolečka kočárků, kola invalidního vozíku nebo vlastní nohy. Jde tedy o lidi, kteří chtějí společně prožít jeden den ve společnosti členů Klubu maminek Broučci, Sportovního klubu vozíčkářů FM, HORO a TOR kroužků ze Stanice mladých turistů, členů SPMP a mladých studentů. Zveme Vás všechny, kteří máte chuť se k nám připojit v sobotu 22.září 2007. Sraz všech zúčastněných je v 9.00 hodin na počátku asfaltové cesty vedoucí na Lysou horu - Krásná-Papežov. Penězi, které byly získány na tento projekt, budou pokryty náklady na přepravu osob autobusy s bezbariérovou úpravou a natočení filmového dokumentu. Dle zájmu účastníků bude autobus vypraven z Hrabyně se zastávkou ve frýdecko-místeckém autobusovém nádraží v 8.15 hodin. Chcete-li s námi podpořit myšlenku vzájemné sounáležitosti a solidarity a půjdete s námi, budete obdarováni malým občerstvením a upomínkovým předmětem. Pojďte se bavit, sejdeme se naHoře !!  Fotka: Michal Šmíd bude reprezentovat při výstupu Sportovní klub vozíčkářů F-M a letos vyjede na Lysou na speciálním kole již podruhé.
Radek Krupa
Sportovní klub vozíčkářů Frýdek - Místek