Nacházíte se: O městě > Sport

Jak jsme navštívili domov důchodců

22.03.2006 14:16
Středoškolský dobrovolnický klub - Jak jsme navštívili domov důchodců Bylo to sotva den před jarem (i když to tak nevypadalo), když se studenti ze středoškolského dobrovolnického klubu ADRA vydali na návštěvu do Domova důchodců v Místku. Cílem bylo potěšit „naše“ dědečky a babičky pohádkou O perníkové chaloupce připravenou a zinscenovanou členy klubu. Představení sice nebylo nikterak dlouhé, ale šlo poznat, že si středoškoláci svou derniéru skutečně užívali. A také sklidili láskyplný potlesk obecenstva. Po divadélku následovalo vytváření předčasné velikonoční výzdoby v podobě prostřihovánek na okna. Podle ručně vyráběných šablonek si důchodci s pomocí i bez pomoci „dětí z Adry“ a přes značnou nepřízeň nůžek (kterým se očividně do práce nechtělo) vystřihli veselé barevné vajíčka. Co už s nimi natropí, je na jejich fantazii! Hlavně jsme si moc pěkně popovídali :o)
Mgr. Martin Sysala
Sdružení Klubko