Nacházíte se: O městě > Sport

Dobrovolníci v NAŠEM SVĚTĚ

22.03.2006 14:14
Středoškolský dobrovolnický klub ADRA zavítal ve středu 8.3.2006 do zařízení NÁŠ SVĚT – centrum pro lidi s mentálním postižením Pržno. Studenti si pro klienty připravili a ve svém pojetí také zahráli pohádku "O perníkové chaloupce". A protože Středoškolský dobrovolnický klub neměl za cíl odvést profesionální výkon, ale vidět radost v očích druhých, i přes menší potíže s technikou pohádka slavila úspěch. Největší radost posluchačům udělalo, když na konci pohádky Jeníček s Mařenkou začali rozdávat čokoládky, které s nasazením vlastního života uloupili zlé ježibabě. Krásnou tečkou za odpolednem bylo pro dobrovolníky malé pohoštění a hlavně exkurze po celém zařízení, kde měli možnost nakouknout do krásného vybavení nově vystavěného komplexu. Bylo to krásné a vydařené odpoledne!
Mgr. Martin Sysala
Sdružení Klubko