Nacházíte se: O městě > Sociální služby > Komunitní plánování rozvoje sociálních služeb > Komunitní plánování rozvoje sociálních služeb

Týden rané péče

09.11.2009 14:24
Nevíte, co je „raná péče“? Zeptejte se nás! Motto: „20 let na cestě“ Raná péče je terénní sociální služba pro rodiny, ve kterých se narodilo dítě, které má svůj start do života ztížené zdravotním problémem a jeho vývoj je nějakým způsobem ohrožen nebo se narodilo s postižením. Jakou formou jsou služby poskytovány, komu a kde a nejen to zájemcům zodpoví pracovníci Střediska rané péče SPRP Ostrava ve dnech 23.11 – 27.11.2009 od 8 do 16 hodin na telefonním čísle 596 112 473 a 777 234 036. Akce probíhá v rámci 2. ročníku celorepublikové kampaně Společnosti pro ranou péči „Týden rané péče“ Další informace o plánovaných akcích v celé republice na www.ranapece.cz.
Hana Kohutová
Komunitní plánování rozvoje sociálních služeb.