Nacházíte se: O městě > Sociální služby > Komunitní plánování rozvoje sociálních služeb > Komunitní plánování rozvoje sociálních služeb

Turnaj v bowlingu

24.03.2009 12:40
Dne 17.  03. 2009 se klienti terapeutických dílen ŽIRAFA – Integrované centrum Frýdek-Místek zúčastnili 9. ročníku turnaje v bowlingu. Tato akce s mezinárodní účastí proběhla v Novém Jičíně. Bojovalo zde sedmdesát hráčů a v této velké konkurenci se naše klientky Adéla a Petra umístily na 2. a 3. místě v kategorii žen. Celý turnaj se nesl v přátelské atmosféře a výborné náladě. Organizátoři turnaje přichystali pro účastníky turnaje i zajímavou prohlídku zámečku s expozicí achátů a loveckých trofejí. Všichni účastníci turnaje se již těší na další již 10. ročník.
Hana Kohutová
Komunitní plánování rozvoje sociálních služeb.