Nacházíte se: O městě > Kultura

TATABOJS MÍŘÍ DO STOUNU!

Kapela Tatabojs míří opět po roce do frýdecko-místeckého klubu Stoun. „Minulý rok to bylo přibližně 12 let co tatáči navštívili Stoun naposled a to co se dělo na parketě bylo neskutečné! Rozhodli jsme se, že vás nenecháme dlouho čekat a po roce vám Tatabojs opět přivezeme do Frýdku-Místku. Věřím, že tento koncert si nenechá ujít žádný fanoušek.“ komentuje celou událost šéf klubu Stoun Kamil Rudolf a pokračuje: „Koncert vypukne v pátek 20. října a lístky jsou již v předprodeji.“
26.09.2017 10:41

Tata Bojs je česká, resp. pražská alternativní hudební skupina, vznikla v roce 1988. Zakládajícími členy jsou Mardoša a Milan Cais, ve stálé sestavě hrají i Vladimír Bár, Dušan Neuwerth a Jiří Hradil. Jejich Nanoalbum získalo v roce 2004 čtyři Zlaté anděly.

Hudební klub Stoun otevře své dveře v pátek 20. října v 19:00 hodin. Začátek koncertu je naplánovaný na 21:00 hodinu.

Vstupenky na koncert skupiny Tatabojs v ceně 290,- Kč jsou k dostání v předprodeji v Beskydském informačním centru na Zámeckém náměstí ve Frýdku a na Náměstí Svobody v Místku. Dále se vstupenky prodávají v baru Pavlač (na ulici Farní 16 ve Frýdku), klub Stoun a online na ticketstream.cz

Kamil Rudolf
Hudební klub Stoun