Nacházíte se: O městě > Kultura

STAND-UP COMEDY NA STOJÁKA VE STOUNU

Stand-up comedy “Na stojáka“ snad není třeba dlouze představovat. Do Česka se pořad „Na stojáka“ dostal v roce 2006 díky kabelové stanici HBO. Dává prostor současným stand-up komikům, aby zde vystoupili a pobavili diváky. Zábavná stand-up comedy zavítá do klubu Stoun ve čtvrtek 30. března a těšit se můžete na skvělé komiky – Marek Daniel, Arnošt Frauenberg a Petr Vydra.
18.03.2017 00:01

Na rozdíl od světového trendu se však český stand-up humor vyvíjí tak, že účinkující často vystupují pod nějakým pseudonymem či v kostýmu a připravená stand-up rutina, tak připomíná komický skeč, slam poetry, hudební vložku či jinou formu zábavy.

Hudební klub Stoun otevře své dveře ve čtvrtek 30. března v 18:00 hodin. Začátek představení je naplánovaný na 20:00 hodinu.

Vstupenky na Na Stojáka v ceně 220,- Kč jsou k dostání v předprodeji v Beskydském informačním centru na Zámeckém náměstí ve Frýdku a na Náměstí Svobody v Místku. Dále se vstupenky prodávají v baru Pavlač (na ulici Farní 16 ve Frýdku), klub Stoun a online na ticketstream.cz

Kamil Rudolf
Hudební klub Stoun