Nacházíte se: O městě > Kultura

Druhá řada velkoplošného letního kina začíná už ve středu!

Pátý ročník tradičního velkoplošného letního kina ve Frýdku-Místku jde do finále. Od 13. do 17. srpna nabídne závěrečnou sadu filmů pro celou rodinu.
11.08.2014 13:51

Letní kino bude opět umístěno ve středu města Frýdek-Místek poblíž vlakového i autobusového nádraží. V prostorách frýdeckého stadionu TJ Slezan vyroste letos naposledy areál s velkoplošným plátnem, který bude vybaven lavičkami a pro případ deště i krytým zázemím. Návštěvníci si také mohou přinést vlastní karimatky, deky, křesílka či jiné campingové vybavení. Samozřejmostí bude bohaté občerstvení a parkování zdarma. Začátky projekcí jsou naplánovány po setmění. Areál bude otevřen vždy po 19 hodině.

Vstupné na všechny představení bude symbolické 30,- Kč, pro členy Filmového klubu Frýdek-Místek 20,- Kč. Rodina s dětmi zaplatí jen 70,- Kč.

Projekce v letním kině pořádá s podporou Statutárního města Frýdek-Místek Filmový klub Frýdek-Místek, hudební klub Stoun a Kulturou FM.

Letní kino v areálu stadionu TJ Slezan

středa 13. až neděle 17. srpna 2014

Středa 13.8.      Hobit

Čtvrtek 14.8.     Já padouch