Nacházíte se: O městě > Kultura
PDF E-mail Print

Velkoplošné letní kino ve Frýdku-Místku přidává projekce!

Tradiční velkoplošné letní kino, které se do Frýdku-Místku vrátilo v roce 2010 a setkalo se s velkou oblibou, bude letos promítat opět ve dvou termínech. Pro velký zájem diváků však přibude jednotlivých projekcí.
27.05.2014 00:01
(Aktualizováno: 27.5.2014 14:51)
Počet zhlédnutí: 7844

Letní kino ve Frýdku-Místku 2014Tradiční velkoplošné letní kino, které se do Frýdku-Místku vrátilo v roce 2010 a setkalo se s velkou oblibou, bude letos promítat opět ve dvou termínech. Pro velký zájem diváků však přibude jednotlivých projekcí.

Letní kino bude tradičně umístěno ve středu města Frýdek-Místek poblíž vlakového i autobusového nádraží. V prostorách frýdeckého stadionu TJ Slezan vyroste během června a srpna dvakrát areál s velkoplošným plátnem, který bude vybaven lavičkami a pro případ deště i krytým zázemím. V rámci červnových projekcí bude k dispozici i velké cirkusové šapitó, které za nepřízně počasí pojme i samotné promítací plátno. Návštěvníci si také mohou přinést vlastní karimatky, deky, křesílka či jiné campingové vybavení. Samozřejmostí bude bohaté občerstvení a parkování zdarma. Začátky projekcí jsou naplánovány po setmění. Areál bude otevřen vždy po 19 hodině.

Vstupné na všechny představení bude symbolické 30,- Kč, pro členy Filmového klubu Frýdek-Místek 20,- Kč. Rodina s dětmi zaplatí jen 70,- Kč.

„Program letního kina jsme přizpůsobili po letech zkušeností opravdu širokému publiku. Čekají nás filmy české i zahraniční, dětské i rodinné. Letní kino je místo, kde se chodí zároveň na filmy i za atmosférou, proto v programu nechybí i snímky, na které chcete vzít své přátele a podívat se na ně klidně podruhé nebo potřetí. Takové projekce sklízely v minulosti největší úspěchy a nejinak tomu bude i letos,“ dodává iniciátor letního kina Petr Korč.

Projekce v letním kině pořádá s podporou Statutárního města Frýdek-Místek Filmový klub Frýdek-Místek, hudební klub Stoun a Kulturou FM.

Letní kino v areálu stadionu TJ Slezan

První termín: pátek 20. až úterý 24. června 2014

Pátek 20. 6.      Počátek

Sobota 21.6.    Příběh kmotra

Neděle 22.6.     Madagaskar 3

Pondělí 23.6.    Křídla vánoc

Úterý 24.6.        Legendární parta

Druhý termín: středa 13. až neděle 17. srpna 2014

Středa 13.8.      Hobit

Čtvrtek 14.8.     Já padouch

Pátek 15.8.       Nespoutaný Django

Sobota 16.8.    Vlk z Wall Street

Neděle 17.8.     Okresní přebor

 

Více informací o letním kině na webu www.kinovlast.cz/letni-kino.htm

Petr Korč
Filmový klub Frýdek-Místek

Obrázky

O městě

TV vysílání

Facebook

Aktuální počasí

Dnes:
Zítra:
°C
°C

Odkazy

Novinky

Odběr novinek e-mailem.