Nacházíte se: O městě > Doprava > Dopravní situace

Připomenutí uzavírky na ul. Zámecká, Zámecké náměstí, ul. Radniční ve Frýdku

Dne 11. 08. 2017 od 9 hod – do 20 hodin budou uzavřeny místní komunikace ulice Zámecká, Zámecké náměstí a ulice Radniční ve Frýdku z důvodu přípravy cílového prostoru dojezdu 2. etapy cyklistického závodu „Czech Cycling Tour 2017“.
09.08.2017 13:25

V souvislosti s uzavírkou nebude možný výjezd z ulice Těšínská, Hasičská, parkoviště pod magistrátem, Na Blatnici směr k magistrátu, Na Půstkách, Hluboká, tj, celé lokality kolem Zámeckého náměstí. (viz přiložená situace dopravního značení).

Při průjezdu závodu bude také částečně omezen provoz ul. Palkovická, Kvapilova, 17. listopadu, Opletala, Revoluční, Bruzovská, Staroměstská, Slezská a T. G. Masaryka.

Autobusové linky MHD č. 865007 a 865014 budou končit a vyjíždět na zastávce „Frýdek, Revoluční“. Zastávka na Zámeckém náměstí bude bez náhrady zrušena.

MM F-M
ODBOR DOPRAVY A SILNIČNÍHO HOSPODÁŘSTVÍ