Nacházíte se: O městě > Doprava > Dopravní situace

Uzavírka železničního přejezdu na ul. Míru, Frýdek

V pondělí 7. srpna od 7:00 hodin - do 17:00 hodin bude z důvodu provádění stavebních prací uzavřen železniční přejezd na trati Ostrava – Frýdek-Místek, křížení ulice Míru a ulice Křižíkova ve Frýdku. Vlaky mezi stanicemi Lískovec a Frýdek-Místek budou nahrazeny autobusy. Bližší informace k výlukám naleznete na webu Českých drah.
02.08.2017 14:41
(Aktualizováno: 2.8.2017 14:50)

Objízdná trasa pro silniční dopravu bude vedena obousměrně po místní komunikaci ulice Křižíkova, po ul. Nádražní v k.ú. Sviadnov, po silnici ulice Ostravská a místní komunikaci ulice Ostravská, po silnici ulice J. Opletala, po silnici ulice Revoluční a po místní komunikaci ulice Míru.

V době uzavírky nebude obsluhována autobusová zastávka „Frýdek-Místek, Frýdek, ul. Míru“ linek č. 860355, 860365, 860366 příměstské autobusové dopravy a linky MHD č. 865013.

Omlouváme se řidičům a všem cestujícím za nepříjemnosti spojené s touto uzavírkou.

MM F-M
ODBOR DOPRAVY A SILNIČNÍHO HOSPODÁŘSTVÍ