Nacházíte se: O městě > Doprava > Dopravní situace

Oprava lávky L-9 přes Ostravici u Úřadu práce

V pondělí 17. 7. 2017 bude zahájena oprava lávky pro pěší u Úřadu práce, která potrvá do konce prázdnin. Dojde k opravě nátěru lávky a výměně stávající dřevěné mostovky, která je nevyhovující.
14.07.2017 09:54
(Aktualizováno: 14.7.2017 09:57)

Stávající dřevěná mostovky je vlivem povětrnostních vlivů na hranici životnosti, proto bude odstraněna. Oprava povrchových nátěrů zábradlí bude zahájena v pondělí 17. 7. a bude probíhat za provozu. Žádáme chodce, aby dbali zvýšené opatrnosti a respektovali omezení dané stavbou.
Od 31. 7. do 31. 8. dojde k úplnému uzavření lávky a bude probíhat výměna mostovky. Dřevo nahradí pozinkované ocelové rošty s protiskluzovou úpravou. Chodci tak budou muset volit pro přecházení Ostravice vedlejší lávku L- 20 spojující Sady B. Smetany a ul. Svatoplukovu.

Omlouváme se zazpůsobená omezení a děkujeme za pochopení.

MM F-M
ODBOR DOPRAVY A SILNIČNÍHO HOSPODÁŘSTVÍ