Lidé se více berou

V loňském roce bylo ve městě uzavřeno 203 sňatků, což je o 16 více, než tomu bylo v roce 2016. Většina svatebních obřadů se konala v obřadní síni. Církevních obřadů evidovaly matrikářky 29. Dalších 12 sňatků bylo uzavřeno pod širým nebem nebo na místech, která jsou k tomuto slavnostnímu aktu vhodná, jako například Park pod zámkem nebo Hotel Terasa v lokalitě přehrady Olešná.
03.01.2018 14:29

Svatební obřady se do konce loňského léta konaly v prostorách frýdeckého zámku, který v současnosti prochází rekonstrukcí. „Od září se konají v koncertním sále Základní umělecké školy v blízkosti náměstí Svobody v Místku. Jedná se o historickou budovu v secesním stylu. Její prostory působí honosněji a slavnostněji a koncertní sál, kde se obřady konají, je mnohem prostornější. Věřím, že svatebčané jsou spokojeni,“ uvedl primátor Michal Pobucký.

MM F-M, Jana Matějíková
ODBOR ŠKOLSTVÍ, KULTURY, MLÁDEŽE A TĚLOVÝCHOVY