Běžci Slezanu ovládli Palkovice

Skvěle si vedli mladí běžci atletického oddílu TJ Slezan Frýdek-Místek na běžeckém závodě, který připravila obec Palkovice. V pátečním odpoledni se po prázdninové přestávce, sešlo u palkovické tělocvičny na 250 běžců všech věkových kategorií. Konal se totiž 6.ročník Memoriálu Antonína Řezníčka. Za pěkného, slunečného počasí si slezanští vedli opravdu výborně, když vybojovali 11 zlatých, 10 stříbrných a 9 bronzových medailí. Z vítězství se radovala mezi děvčaty Eliška Kopcová, Klára Ningerová, Anna Cagašová, Gabriela Petrová, Nela Fridrichová a Lucie Kolčařová. U chlapců se na nejvyšší stupínek postavil Marek Spilka, Thomas Hlavačka, Ondřej Pavelek, Matyáš Bernatík a Patrick Cecava. Všem blahopřejeme.
27.08.2017 09:43
atletika