Nacházíte se: O městě
PDF E-mail Print

Naši atleti skvěle na Olympiádě dětí a mládeže

V Brně se konala celý týden Olympiáda dětí a mládeže, kde v různých sportech soutěžilo přes 4000 mladých sportovců. Do reprezentace Moravskoslezského kraje se probojovala čtveřice mladých atletů Slezanu Frýdek-Místek. A vedli si skvěle. Anna Cagašová po suverénním postupu z rozběhů, ovládla jasně také finálový závod mladších žaček na 800 m a vybojovala zlatou medaili! Navíc skvělým časem 2:17.38 min, což je nový oddílový rekord. Další medaili a to bronzovou, vybojovala ve skoku dalekém opět v oddílovém rekordu 5.24 m. A další zlato pomohla vybojovat štafetě 4x 60 m, když běžela první úsek. Anna Zemaníková startovala ve starších žákyních rovněž na 800 m a také ona bez problémů postoupila do finále. V něm zaběhla výborný čas a nový osobní rekord 2:17:14 min. Bohužel z toho byla nepopulární bramborová medaile - 4.místo, ale každopádně skvělý výkon! Thomas Hlavačka doběhl ve finále na 1500 m na devátém místě v čase 4:33.68 min. a na 15.místě v běhu na 300 m, kde vylepšil oddílový rekord na 37.71 s. V hodu míčkem mladších žaček reprezentovala Kristýna Bizoňová, které patří 16.místo za výkon 42.23 m. Všem našim obrovská gratulace a poděkování za výbornou reprezentaci!
30.06.2017 11:31
(Aktualizováno: 30.6.2017 11:34)