Uzavírka železničního přejezdu pod estakádou

Ve čtvrtek 27. dubna bude SŽDC provádět strojní podbití a doplnění štěrkového lože kolejového svršku na železničním přejezdu P 7408 pod estakádou u OC Frýda. Přejezd bude po celý den uzavřen, vlaky budou mít výluku a budou nahrazeny autobusy.
25.04.2017 13:09

SŽDC bude ve čtvrtek 27. dubna od 6 hod. do 18 hod. provádět strojní podbití a doplnění štěrkového lože kolejového svršku loni opravovaného železničního přejezdu na trati do Ostravy, konkrétně přejezdu pod estakádou u OC Frýda. Železniční přejezd proto bude neprůjezdný pro veškerou dopravu.

Objízdná trasa pro osobní vozidla a autobusy bude přes ul. T. G. Masaryka, pro nákladní dopravu pak kolem HM Albert na Slezské.

Vlaky mezi FM a Lískovcem budou nahrazeny autobusy přistavenými před nádražními budovami.

Podrobnosti o výlukách naleznete zde.

Počítejte tedy při plánování svých cest s touto uzavírkou a vyrazte s dostatečným předstihem.

MM F-M
ODBOR DOPRAVY A SILNIČNÍHO HOSPODÁŘSTVÍ