Finále Krajského poháru mladších žáků ve volejbalu

Kategorie mladších žáků ukončila svou dlouhodobou volejbalovou soutěž o uplynulém víkendu závěrečným turnajem, kterého se zúčastnily všechny čtyři skupiny, dohromady 16 týmů z celého Moravskoslezského kraje. Pořadatelem této akce byl Green Volley Beskydy.
28.03.2017 16:51
(Aktualizováno: 29.3.2017 09:21)

V D skupině se představilo domácí "béčko", pro které to byl teprve druhý turnaj v šestkovém volejbale. Kluci mile překvapili svou bojovností a odhodláním když nestačili pouze na vítěze skupiny a skončili na krásném druhém místě.

"Áčko" se pod vedením trenérky Veroniky Fatrdlové  již od začátku soutěže pevně zabydlelo v první skupině, ve které si udržoval průběžné druhé místo a ani závěrečný turnaj již nemohl toto pořadí změnit. Závěrečné kolo se však beskydským nadějím nepovedlo a kluci obsadili až poslední místo ve skupině. "Úplně jsme vyhořeli na přihrávce a kluci v koncovkách produkovali nezvykle velké množství nevynucených chyb, které se projevily na konečném výsledku," zhodnotila výkon svých svěřenců trenérka Veronika Fatrdlová.

Velké poděkování patří zejména rodičům za vytvoření krásné sportovní atmosféry a za pomoc s organizací turnaje a také Městu Frýdek-Místek za ceny pro vítězná družstva.

Konečné pořadí Krajského poháru mladších žáků 2016/2017:

1. TJ Nový Jičín

2. Green Volley Beskydy