KAPELA PRIESSNITZ ZAVÍTÁ DO STOUNU

„Jestli se dá nějaká česká kapela označit za kultovní, tak sem patří rozhodně jesenická kapela Priessnitz,“ hodnotí legendární sestavu dramaturg klubu Stoun Kamil Rudolf a pokračuje: „jsem moc rád, že se nám podařilo po mnoha letech Priessnitz dostat do Frýdku-Místku. Koncert se bude konat v pátek 31. března ve frýdecko-místeckém klubu Stoun.“
22.03.2017 00:01
Počet zhlédnutí: 2052

Priessnitz je jesenická rocková skupina, jejíž ústřední autorskou dvojicí je zpěvák, skladatel a textař Jaromír Švejdík a kytarista Petr Kružík. Za předchůdce Priessnitz je považována punková kapela založená v roce 1986 Chlapi z práce. V roce 1989 se z Chlapů z práce stávají Priessnitz a začíná se psát historie jedné z nejosobitějších českých kapel. Kapela má na kontě 9 alb, z nichž to poslední - dle jejich vyjádření poslední - bylo vydáno v říjnu 2016 a Priessnitz s ním vyrazil na turné po českých městech.

Hudební klub Stoun otevře své dveře v pátek 31. března v 19:00 hodin. Začátek koncertu je naplánovaný na 21:00 hodinu.

Vstupenky na koncert skupiny Priessnitz v ceně 300,- Kč jsou k dostání v předprodeji v Beskydském informačním centru na Zámeckém náměstí ve Frýdku a na Náměstí Svobody v Místku. Dále se vstupenky prodávají v baru Pavlač (na ulici Farní 16 ve Frýdku), klub Stoun a online na ticketstream.cz

Kamil Rudolf
Hudební klub Stoun