Fotosoutěž pro mladé autory

Fotoklub Art Collegium F-M ve spolupráci se Statutárním městem Frýdek-Místek vyhlašuje jubilejní 20. ročník fotosoutěže pro mladé autory do 25 let.
21.01.2017 07:00
(Aktualizováno: 6.2.2017 07:03)
Počet zhlédnutí: 1968

Fotosoutěže se mohou zúčastnit fotografové z Frýdku-Místku a okolí, jejichž věk v roce 2017 nepřesáhne 25 let. Fotografie mohou být černobílé nebo barevné, formátu minimálně 13 x 18 cm, libovolného tématu. Fotografie musí být na zadní straně označeny názvem fotografie, dále jménem autora, jeho adresou a rokem narození. Do každé zásilky zaslané na adresu pořadatele je nutno vložit seznam soutěžních fotografií se jménem a e-mailovou adresou.

Vyhodnocení fotografií provede odborná porota sestavená pořadatelem. Nejlepší snímky každého autora budou vystaveny v galerii Fotoklubu Art Collegium v Městské knihovně v Místku a při vernisáži výstavy budou nejlepším autorům předány hodnotné ceny.

Uzávěrka soutěže:    21. dubna 2017

Adresa pořadatele:   Fotoklub Art Collegium z.s.

Obchodní akademie

Palackého 123