Frýdek-Místek - Mistři ČR!

Beskydská šachová škola opět potvrdila, že patří v ČR k nejlepším šachovým školám v ČR! Dalším potvrzením jest zisk mistrovského titulu pro Frýdek-Místek na Mistrovství České republiky v družstvech mladších žáků!
16.06.2015 09:21
(Aktualizováno: 16.6.2015 09:31)

Ve dnech 12. - 14. 6. se v Hradci Králové odehrálo "MČR družstev mladších žáků". Ziskem 1. místa a mistrovského titulu se může pochlubit "A" tým Beskydské šachové školy ve složení - Marek Miča, Richard Stalmach, Petr Gnojek, Tobiáš Krejčok, Ondřej Nytra, Kristýna Laurincová. 9. místo vybojovalo "C" družstvo - Filip Walek, Petr David Lanča, René Bosák, Ondřej Szkandera, Marek Fizer a Pavlína Dudová. 17. místo získal tým "B" - Lucian Vantuch, Adam Frank, David Mavrev, Lukáš Odstrčil, Michal Gřes a Lucie Fizerová.

Gratulujeme našim šampiónům a děkujeme za výbornou reprezentaci Frýdku-Místku a Beskydské šachové školy!

BŠŠ BŠŠ
Beskydská šachová škola z.s.