V Polsku nám to zacinkalo

Znamenité sportovní výsledky zaznamenali členové Beskydské šachové školy na mládežnických turnajích v Polsku, které uspořádaly šachové kluby v Katowicích a Opole! Medailově to pěkně "zacinkalo"!
10.06.2015 10:59
(Aktualizováno: 10.6.2015 11:03)

Pod vedením trenéra Zdeňka Holeksy odcestovala výprava čtyř našich mládežníků na turnaj do polského Suchého Bóru. Hrálo se ve dnech 6. - 7. června a v mezinárodní konkurenci se naši talenti neztratili. Naopak, hráli "první housle"!

Celkovým vítězem turnaje se stal Lucian Vantuch, 7. místo obsadil Martin Vašínek (vyhrál kategorii 2007 a mladší), 9. místo Petr David Lanča a 20. místo Marek Odlevák.  Gratulujeme!

Dobré výkony a pěkné sportovní výsledky, to jsou vizitky výpravy Beskydské šachové školy, která se zúčastnila v sobotu 6. června mezinárodního šachového turnaje "Den dětí v Podlesí" (Katowicw) v obsazení Pavlína Dudová, Natálie Szusciková, Marek Miča, Michal Gřes a Matyáš Kaňák.

Zlaté medaile získali Marek Miča a Matyáš Kaňák, bronzové medaile vybojovali Pavlína Dudová a Michal Gřes. Gratulujeme!

Beskydská šachová škola z.s.