Judisté SK město Frýdek-Místek bodují i po prázdninách

18.09.2011 08:31

V sobotu 10.9. 2011 se v Českém Těšíně uskutečnil Krajský přebor žáků a žákyň v Judu, kde mimo jiné naší judisté zabodovali. Podle slov trenéra Lubomíra Černého jej jeho svěřenci příjemně překvapili, zejména proto, že se prali po ,,prázdninové“ pauze a téměř bez přípravy. Petr Lisník vybojoval zlatou medaili, i přesto, že poprvé zavítal do vyšší váhové kategorie a utkal se tak s novými pro něj neznámými soupeři. První místo získala také Veronika Drabinová, která předvedla skvělý výkon a nezalekla se ani těžších soupeřek. Ve vyšší váhové kategorii se poprvé utkal se svými protivníky také Matouš Kocháň, který svými schopnostmi vybojoval díky jedné prohře krásnou stříbrnou medaili. Všem judistům gratulujeme a přejeme mnoho podobných úspěchu i nadále.

Lucie Mikolášová

Lubomír Černý