Inline Sports škola Frýdek Místek začíná již příští týden

II. ročník příměstského tábora zaměřeného na in-line bruslení a další zážitkové aktivity s názvem Inline Sports škola Frýdek Místek začíná již 2. srpna.
26.07.2010 10:58

Akce je určena pro děti mezi 5 až 15 lety, ať již začátečníky nebo pokročilejší sportovce. Ti, kteří mají chuť se naučit o prázdninách jezdit na inline bruslích či se zdokonalit, a zažít nejedno překvapení, tak se mohou přihlasit se do II. ročníku této Inline školy, která se koná od 2. -6. srpna. Co na děti bude čekat? Týden plný her a zábavy, který bude obohacen pro zájemce o výuku inline bruslení a další překvapení: na vodě, zemi a třeba i ve vzduchu. V loňském roce dokonce natáčela děti televize, navštívili a seznámili se s činností frýdecko-místeckých hasičů a policistů a zažili spoustu zábavy. Zájemci mohou získat bližší informace na www.inlinesports.cz nebo u Ing. Lenka Mišičkové na t. č. 731722606.

Lenka Mišičková
FIT Sport o.s. (pobočka Frýdek Místek)