Omezení v dopravě na ul. 8. pěšího pluku

Řidiči připravte se na dopravní omezení. Od úterý 20. dubna bude pro osobní automobily uzavřena část ulice 8. pěšího pluku, a to v úseku a v jízdním směru od polikliniky po křižovatku s ulicí Hlavní. Průjezd zde bude umožněn pouze autobusům hromadné dopravy. V opačném směru, tj. od ulice Hlavní po křižovatku s ulicí Malý Koloredov zůstane provoz prozatím beze změn.
19.04.2010 16:44

Další omezení se týká vjezdu na Antonínovo náměstí a parkoviště u tržiště, který bude možný pouze z ulice Pivovarská. Ta bude zprovozněna začátkem příštího týdne. Vjezd na parkoviště u tržiště z ulice 8. pěšího pluku bude zrušen.

Příznivá informace pro pěší - od příštího týdne budou moci využívat nový chodník vedoucí od křižovatky s ulicí Hlavní kolem školky až po ulici Malý Koleredov.

Další omezení v dopravě lze očekávat koncem května, kdy bude provoz převeden na novou část vozovky a budou probíhat stavební práce na poslední části stavby. O změnách a omezeních v dopravě budeme občany opět informovat.

Prosíme řidiče o trpělivost a žádáme o důsledné dodržování dopravního značení.

MM F-M
ODBOR DOPRAVY A SILNIČNÍHO HOSPODÁŘSTVÍ