Termíny pracovních skupin - prosinec

20.11.2009 09:25
PS Osoby v nepříznivé sociální situaci a etnické menšiny - 1. 12. ve 14.15 hodin v zasedací místnosti odboru sociálních služeb.  PS Osoby se zdravotním postižením - 3. 12 ve 14 hodin v organizaci Podané ruce (Malý koloredov 811). PS Péče o děti a mladistvé - 3. 12. ve 12.30 hodin v zasedací místnosti odboru sociálních služeb.  PS Péče o seniory - 3. 12. ve 14 hodin v zasedací místnosti odboru sociálních služeb. Program: vyhodnocení staré SWOT analýzy a vytvoření nové za každou pracovní skupinu, nový jednací řád pracovních skupin+aktuální seznam členů, postup při zpracování II. komunitního plánu. Dne 10. 12. ve 14 hodin se v zasedací místnosti odboru soc. služeb sejdeme s vedoucími pracovních skupin a sjednotíme postup při tvorbě II. KP.
Hana Kohutová
Komunitní plánování rozvoje sociálních služeb.