VOZÍČKÁŘI OPĚT NABÍZEJÍ LEVNÉ KURZY PRO ZAČÁTEČNÍKY I POKROČILÉ

28.08.2007 15:15
Sportovci na invalidních vozících nežijí jen sportem. Pomáhají ostatním stejně zdravotně postiženým obyvatelům města Frýdku-Místku, ale i seniorům, nezaměstnaným. Centrum pro vozíčkáře s názvem Centrum COMEBACK, na ulici Malý Koloredov 811,  je jedním z projektů klubu. To, že vozíčkáři chtějí pomáhat, opět dokazují na vyhlášených počítačových kurzech, určených pro začátečníky mezi ZTP osobami a nezaměstnanými. V rámci projektu „Mobilní vzdělávání“ realizují v bezbariérové počítačové studovně Centra COMEBACK, ve spolupráci se společností Institut Euroschola,o.s., vzdělávání v oblasti informačních technologií a kompetenčních dovedností. Počítačové kurzy jsou akreditovány u MŠMT v ČR, výstupem je osvědčení s celostátní platností. Od 10. září začíná první část kurzů:  1. Obsluha osobního počítače - 120 vyučovacích hodin – pro osoby neznalé obsluhy PC Obsah kurzu: 1. Základní pojmy informačních technologií 2. Používání PC a správa souborů 3. Práce s textem MS Word 4. Práce s tabulkami MS Excel 5. Internet a elektronická pošta Přihlášky: na níže uvedených telefonních číslech CO NEJDŘÍVE ! Kursovné: 500,- Kč za celý kurz 120 vyuč. hodin !! Začátek kurzu: Pondělí 10. září 2007, v 8.00 hodin Informační schůzka: Středa 5. září 2007, v 10.00 hodin v prostorách studovny Centra Comeback Sportovního klubu vozíčkářů, Malý Koloredov 811 !! V případě zájmu (nejméně 10 osob), centrum otevře tento kurz i v odpoledních hodinách !!  2. Obsluha osobního počítače se zaměřením na grafiku a tvorbu www stránek - 120 vyučovacích hodin – pro pokročilé uživatele počítače Obsah kurzu: 1. Přehled a rozšíření základních dovedností 2. Databáze, systémy pro úchovu dat 3. PC grafika a prezentace 4. Úvod do tvorby www stránek Přihlášky: na níže uvedené telefonní čísla do 20. září 2007 Kursovné: 1 000,- Kč za celý kurz 120 vyuč. hodin !! Začátek kurzu: Pondělí 8. říjen 2007, v 8.00 hodin !! V případě zájmu (nejméně 10 osob), otevřeme tento kurz i v odpoledních hodinách !! Další informace o kurzech, můžete získat u kontaktních osob:  Radomír Krupa Sportovní klub vozíčkářů Frýdek-Místek Malý Koloredov 811, Místek, Tel.: 558 628 836, Mobil: 608 708 523 e-mail: skvfm@skvfm.com Dorota Kacarovová, Institut Euroschola, o.s. Tel: 558/996 334 Mobil: 775 297 412 e-mail: dorota.kacarovova@euroschola.cz  JSME JEDINÁ ZCELA BEZBARIÉROVÁ UČEBNA VE MĚSTĚ FRÝDKU-MÍSTKU !!!
Radek Krupa
Sportovní klub vozíčkářů Frýdek - Místek